Przejdź na NOWĄ WERSJĘ SuperTacho

Zyskaj 2x więcej za każdy miesiąc abonamentu do końca 2023

Promocja dotyczy wszystkich Klientów, którzy do grudnia 2023 uruchomią najnowszą wersję oprogramowania w trybie subskrypcji miesięcznej. Za każdy miesiąc otrzymasz 2 miesiące abonamentu z rabatem 50% w przyszłym roku. Przejdź płynnie na NOWĄ wersję programu i oszczędź kilka tysięcy złotych.

Zasady promocji EwiSystem - "2x wiecej..."

1. Promocja obowiązuje do 31.12.2023. Obejmuje 1, 2 lub 3 kolejne miesiące z 2023 roku.

2. Za opłacony abonament w określonych miesiącach w Promocji (październik, listopad, grudzień), przyznawany jest rabat 50% na 2-krotnie dłuży okres w 2024 roku (począwszy od stycznia 2024). Czyli za 1 miesiąc abonamentu otrzymujesz 2 miesiące takiego samego abonamentu, ale taniej o 50%, za 2 miesiące otrzymujesz 4 miesiące taniej, itd.

3. W przypadku zmiany rodzaju Pakietu w 2024 roku, rabat rozliczany jest jako równowartość kwoty 50% za Pakiet opłacany w okresie XI – XII 2023.

4. Warunkiem skorzystania z Promocji „2x więcej” jest opłacenie nowej wersji EwiSystem w wybranych miesiącach (X, XI, XII) w 2023. Wykorzystanie rabatu realizowane jest w ramach rabatu 50% na kontynuację określonego Pakietu zaczynając od stycznia 2024 roku lub od końca obecnego pakietu PRO.

5. W przypadku Klientów posiadających opłacone dłuższe okresy subskrypcji EwiSystem – kwoty rabatów zostaną uwzględnione przy kolejnym zamówieniu w 2024 roku. Rabat (równowartość upustu za Pakiet) należy wykorzystać do końca 2024 roku (w ramach zamówienia na kolejne miesiące).

Jeśli nie znasz programu EwiSystem? - POBIERZ DEMO

Jak działa EwiSystem?

1. Wypełniasz formularz i dostajesz link do wersji instalacyjnej. Pobierasz, instalujesz i program jest gotowy do pracy, bez ograniczeń funkcji.

2. Wgrywasz pliki .ddd z odczytów kierowców, a system generuje diety wirtualne, dodatki kosztowe i kwoty wynagrodzenia netto i brutto z dniówek.

3. Możesz dowolnie modyfikować ustawienia i opcje w programie, aby sprawdzić inne opcje i zasymulować sobie wynagrodzenia swoich kierowców.

4. W trakcie całego okresu testowania możesz drukować i obliczać dowolną liczbę kierowców bez żadnych opłat i ograniczeń. Program będzie działał 14 dni – potem zdecydujesz co dalej. Dane zostają na Twoim komputerze do późniejszego wykorzystania.

5. Wyliczenia i zestawienia możesz wprowadzić do programów płacowych, sprawdzić poprawność wyliczeń innego programu lub wydrukować jako obowiązujące dokumenty firmowe.
https://www.traditionrolex.com/42

Pobierz DEMO i 2x więcej rabatu!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

10 stanowisk stacjonarnych
Możesz pracować na wielu komputerach równolegle - w dowolnej firmie, na dowolnym module prograu.
Moduł zgłaszania kierowców do systemu IMI
Obliczanie składników kosztowych za wyjazdy zagraniczne
Kontrola naruszeń wg Pakietu Mobilności i Rozporządzenia 561/2006
Kalkulator stawek netto (dniówek) do brutto, z uwzględnieniem nagród, sanitariatów i płac zagranicznych
Automatyczne obliczanie wyjazdów, delegacji krajowych i ewidencji czasu pracy dla wielu kierowców równocześnie
Previous slide
Next slide

Promocja trwa od X do XII 2023 - nie czekaj - stracisz "2x więcej"!