SAMODZIELNIE rozlicz kierowców - BEZPŁATNIE!

Pobierz i uruchom BEZPŁATNIE PEŁNĄ wersję oprogramowania do rozliczania kierowców z nowymi opcjami (60eur, sanitariaty)

Samodzielnie pobierasz, instalujesz i możesz zacząć rozliczać swoich kierowców już w 15-20 minut. Otrzymujesz oprogramowanie i pomoc EKSPERTA w dopasowaniu ustawień programu. Wersja działa bez ograniczeń przez 14 dni. 

W tym czasie możesz BEZPŁATNIE rozliczyć 300, a nawet 500 kierowców korzystając już nowych opcji sanitariatów i diet 60eur.

Szybciej i taniej - uruchom BEZPŁATNIE program w 15 minut!

PAKIET: oprogramowanie + ekspert

Oprogramowanie jest na tyle intuicyjne, że bez problemu można wykonywać samodzielnie rozliczenia – zestawienia naruszeń, oświadczenia i automatyczne wyliczenia. W przypadku jakichkolwiek trudności – masz telefoniczny dostęp do specjalistów, którzy od ręki odpowiadają na Twoje pytania.

Możesz dowolnie używać programu na swoim komputerze, rozliczyć swoich kierowców za dowolny okres, korzystając z najnowszych przepisów, które są już wbudowane do oprogramowania SuperTacho / EwiSYSTEM.

Twoje DANE zostają cały czas w Twoim komputerze. Po 14 dniach zdecydujesz czy chcesz używać dalej programu czy nie. Nie pobieramy żadnych opłat za okres testowy, nie wymagamy żadnych umów. Testuj BEZ stresu.

Czym wyróżnia się EwiSYSTEM / SuperTacho PRO?

Jak URUCHOMIĆ EwiSystem?

1. Wypełnij formularz i pobierz PEŁNĄ wersję programu wraz z instrukcją szybkiego uruchomienia na swój komputer. Uruchomisz to w 15-20 minut!

2. Po wykonaniu aktywacji możesz od razu działać – rozliczyć dowolny okres, dowolną liczbę kierowców. Możesz samodzielnie rozliczyć nawet 300-500 kierowców!

3. Po aktywacji otrzymasz wiadomość e-mail z numerem kontaktowym do swojego opiekuna / eksperta – wspiera Cię on w pracy, odpowiada na pytania.

4. Testujesz przez 14 dni bezpłatnie. Po zakończeniu okresu testowego podejmujesz decyzję czy wyłączamy licencję, czy chcesz korzystać w ramach miesięcznego abonamentu za program z opieką eksperta.

5. Wyróżnikiem „EwiSystem – programu z opieką eksperta” jest stałe wsparcie naszych praktyków w codziennej pracy Klientów.

POBIERAM pełną wersję:

    Rozliczasz samodzielnie - wiedzę bierzesz od eksperta!